• Klej do tapet
Klej do tapet

Klej do tapet

Niezbędny KLEJ otrzymasz gratis !
10,49 zł
Brutto
A0-acc_glue1
Ilość
Koszt dostawy: 20 zł
Dostępność 2 dni

Nie znalazłaś/eś rozmiaru tapety, który pasuje do Twojej ściany?

Wyślij do nas na adres kontakt@dekoran.pl jej wysokość i szerokość oraz link do fototapety a przygotujemy bezpłatną wizualizację na podstawie dostępnych rozmiarów.

fototapety z dostawą do paczkomatów

Do każdej zamówionej fototapety otrzymasz GRATIS KLEJ

Zadzwoń i zamów | 607 802 292

dostawa
zwroty i reklamacje

Klej do tapet na flizelinie z dużą zawartością celulozy zwiększającej silę klejenia.Jedna saszetka kleju wystarczy na 5m2• idealny dla wszystkich tapet i fototapet na flizelinie• hamuje powstawanie pleśni• o ulepszonej formule, pozwalającej uniknąć plam• łatwy w przygotowaniu• ekstremalnie wydajny• stosowany codziennie przez fachowcówPrzygotowanie podłożaPodłoże musi być czyste, suche, gładkie, chłonne i stabilne. Przed rozpoczęciem tapetowania należy usunąć wszelkie resztki starych tapet. Wszelkie nierówności, rysy i ubytki należy uzupełnić. Nałożyć grunt z kleju.Przygotowanie klejuNapełnić pojemnik odpowiednią ilością wody. Wrzucić zawartość saszetki do zimnej wody wolno mieszając do momentu uzyskania jednolitej konsystencji. Odstawić na 3 minuty po czym zamieszać i ponownie odstawić/odczekać 15 minut. Tuż przed nałożeniem jeszcze raz mocno zamieszać.TapetowanieKlej nałożyć pionowo na powierzchnię ściany. Nie należy powierzchni tapety pokrywać klejem. Tapetę należy przyklejać pionowo/pasmami i równomiernie, przy czym klej na ścianie powinien być wilgotny. W przypadku wyschnięcia gruntu klejowego na ścianie, proszę jeszcze raz nałożyć klej. Przy tapetowaniu należy stosować się do instrukcji producenta tapet.ZastosowanieTapety na flizelinie: 1 litr wody na 1 saszetkę / Wystarczy na 5m2PrzechowywaniePrzechowywać w suchym i dobrze przewietrzonym pomieszczeniu w temperaturze od 5-35 C.Data ważności kleju (przy optymalnych warunkach przechowywania i nieotwartym opakowaniu) została podana na opakowaniu.Rozrobiony klej może być użyty do 3 dni od momentu rozrobienia w zamkniętym pojemniku.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć