Klej do tapet
  • Klej do tapet
  • klej do tapet
Klej do tapet
klej do tapet

Klej do tapet fizelinowych

Niezbędny KLEJ otrzymasz gratis !
14,00 zł
Brutto
A0-acc_glue1
Ilość
Koszt dostawy: 20 zł
Wysyłka: w ciągu 3-7 dni roboczych

help_outlineZapytaj o produkt
Klej do tapet fizelinowych

Klej do tapet fizelinowych

Klej do tapet na flizelinie z dużą zawartością celulozy zwiększającej silę klejenia. Jedna saszetka kleju wystarczy na 5m2 • idealny dla wszystkich tapet i fototapet na flizelinie • hamuje powstawanie pleśni • o ulepszonej formule, pozwalającej uniknąć plam • łatwy...

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nie znalazłaś/eś rozmiaru tapety, który pasuje do Twojej ściany?

Zamów bezpłatną wizualizację na podstawie dostępnych rozmiarów.

help_outlineZamów wizualizację
Do każdej zamówionej fototapety otrzymasz GRATIS KLEJ
dostawa
zwroty i reklamacje

Klej do tapet na flizelinie z dużą zawartością celulozy zwiększającej silę klejenia. Jedna saszetka kleju wystarczy na 5m2 tapetowanej ściany.

  • idealny dla wszystkich tapet i fototapet na flizelinie
  • hamuje powstawanie pleśni
  • o ulepszonej formule, pozwalającej uniknąć plam
  • łatwy w przygotowaniu
  • ekstremalnie wydajny
  • stosowany codziennie przez fachowców

Przygotowanie podłoża Podłoże musi być czyste, suche, gładkie, chłonne i stabilne. Przed rozpoczęciem tapetowania należy usunąć wszelkie resztki starych tapet. Wszelkie nierówności, rysy i ubytki należy uzupełnić. Nałożyć grunt z kleju. Przygotowanie kleju Napełnić pojemnik odpowiednią ilością wody. Wrzucić zawartość saszetki do zimnej wody wolno mieszając do momentu uzyskania jednolitej konsystencji. Odstawić na 3 minuty, po czym zamieszać i ponownie odstawić/odczekać 15 minut. Tuż przed nałożeniem jeszcze raz mocno zamieszać. Tapetowanie: klej nałożyć na powierzchnię ściany. Nie należy powierzchni tapety pokrywać klejem. Tapetę należy przyklejać pionowo/pasmami i równomiernie, przy czym klej na ścianie powinien być wilgotny. W przypadku wyschnięcia gruntu klejowego na ścianie należy jeszcze raz nałożyć klej. Przy tapetowaniu należy stosować się do instrukcji producenta tapet. Zastosowanie Tapety na flizelinie: 1 litr wody na 1 saszetkę / Wystarczy na 5m2 Przechowywanie Przechowywać w suchym i dobrze przewietrzonym pomieszczeniu w temperaturze od 5-35 C. Data ważności kleju (przy optymalnych warunkach przechowywania i nieotwartym opakowaniu) została podana na opakowaniu. Rozrobiony klej może być użyty do 3 dni od momentu rozrobienia w zamkniętym pojemniku.

Skład kleju do tapety na fizelinie

Kleje do tapet fizelinowych występują w wielu formach, ale wszystkie składają się z dwóch głównych części: płynu i proszku. Składnikiem płynnym jest zwykle woda, natomiast składnikiem proszkowym może być kreda, wapno lub wiele innych materiałów. Oba składniki łączy się ze sobą i miesza, aż utworzą gęstą substancję podobną do pasty. Szczegółowa instrukcja znajduje się na opakowaniu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć