Tapety na ścianę • pomysł na oryginalną aranżację wnętrza

Napisany przez      0 Komentarzy  Odsłon (140)
Tapety na ścianę • pomysł na oryginalną aranżację wnętrza
Umieszczenie tapety ściennej w swoim mieszkaniu jest prostym sposobem na to, aby wprowadzić do pomieszczenia nieco życia i powiększyć je wizualnie. Możesz błyskawicznie wzbogacić wystrój wnętrza i sprawić, że wreszcie będzie on zgodny z Twoją osobowością. Koniec z nudą i powtarzalnością. W naszym sklepie znajdziesz efektowne fototapety w wielu motywach, dlatego bez problemu dobierzesz coś dla siebie i swojej rodziny.

Fototapety do salonu, kuchni, sypialni a może do biura?

Napisany przez      0 Komentarzy  Odsłon (131)
Fototapety do salonu, kuchni, sypialni a może do biura?
W salonie sprawdzą się przeróżne fototapety – przedstawiające pejzaże, miasta, kwiaty, abstrakcje czy mapę świata. Tapetę można dopasować do reszty elementów, w ten sposób tworząc zgraną całość. To wspaniały pomysł na optyczne powiększenie wnętrza, jeśli decydujemy się na tapetę, która ma głębię. Dzięki niej nawet mały salon stanie się o wiele większy – otworzy się wizualnie.

Fototapety 3D - do każdego wnętrza

Napisany przez      0 Komentarzy  Odsłon (122)
Fototapety 3D - do każdego wnętrza
Mamy obecnie więcej niż kiedykolwiek wcześniej możliwości do dowolnej dekoracji wnętrz – zarówno przestrzeni mieszkalnych, prywatnych, jak i publicznych. Bez względu więc na to jaki kto ma gust i jaką gotówką dysponuje, może zawsze znaleźć wśród rozlicznych ofert coś idealnie dopasowanego do swojego przypadku. Od pewnego czasu furorę robią jednak fototapety 3D – które już kiedyś były popularne, a które obecnie przeżywają swój prawdziwy renesans!

Nowoczesne pomysły na dekorację ścian

Napisany przez      0 Komentarzy  Odsłon (123)
Nowoczesne pomysły na dekorację ścian
Wszyscy, którzy posiadają własny dom czy mieszkanie, albo którzy posiadają możliwość wprowadzenia dowolnej zmiany w wynajmowanych pokojach, zawsze zwracają uwagę na sposób dekoracji ścian. To normalne – tak duża powierzchnia zawsze rzuca się w oczy, więc trzeba mądrze to wykorzystać. W tej chwili bardzo ważne jest jednak stawianie na oryginalność – wybranie czegoś, co będzie miało odpowiedni charakter, odzwierciedlając osobowość osoby, która w da