Fototapety 3D - do każdego wnętrza

Napisany przez     05/10/2018 14:03:21    0Komentarzy

Mamy obecnie więcej niż kiedykolwiek wcześniej możliwości do dowolnej dekoracji wnętrz – zarówno przestrzeni mieszkalnych, prywatnych, jak i publicznych. Bez względu więc na to jaki kto ma gust i jaką gotówką dysponuje, może zawsze znaleźć wśród rozlicznych ofert coś idealnie dopasowanego do swojego przypadku. Od pewnego czasu furorę robią jednak fototapety 3D – które już kiedyś były popularne, a które obecnie przeżywają swój prawdziwy renesans! Dzięki ich zastosowaniu cała przestrzeń wydaje się większa, więc potrafią stworzyć naprawdę niesamowity efekt tak w małych, jak i wielkich pomieszczeniach oraz pasują do każdego wnętrza. Jeśli wszystko zostanie dostosowane do konkretnego wyboru, można uzyskać wspaniałe rezultaty, które zachwycą wszystkich odwiedzających!

Fototapeta 3D – czym jest?

Czytelnicy mogą być pewni, że nikt nie proponuje im rozwiązań, które nie są sprawdzone - dają one naprawdę doskonały efekt! Fototapety 3D są obecnie bardzo chętnie kupowane, a dzięki nim można uzyskać naprawdę ciekawe stylizacje zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i prywatnych – i to zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Fototapety 3D to tapety przestrzenne, które znajdują zastosowanie wszędzie i które pomagają otworzyć optycznie wnętrze – może się ono stać rzeczywistym elementem tapety, jej przedłużeniem. W ten sposób dekorujemy restauracje, gabinety, salon, sypialnię – dowolne wnętrza! Tapety zawierają jakiś nadruk – wzór lub krajobraz – dzięki któremu są świetną ozdobą. Z racji na fakt, że mogą mieć różne wymiary, da się je przykleić wszędzie - niekoniecznie na największej ścianie.

Fototapeta 3D – czemu warto?

Fototapeta 3D to świetny pomysł przede wszystkim dla małych i średnich wnętrz, które chcemy w jakiś ciekawy sposób powiększyć. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują oryginalności i chcą czuć się lepiej we własnym domu czy firmie – a jednocześnie mogą w ten sposób pokazać własne zainteresowania. Naprawdę warto, bo uzyskiwany efekt jest niebanalny – przedstawione fototapety trójwymiarowe są bowiem same w sobie bardziej klasyczne lub nowoczesne i prezentują wzory w całości generowane na komputerze, łączące tradycyjne fotografie z efektami komputerowymi, bądź też są fotomontażami, łączącymi w sobie kilka różnych fotografii. Wszystko prezentuje się bardzo ładnie – jest bowiem starannie wykonane. Najbardziej jednak liczy się uzyskiwany efekt przestrzeni, pozwalający przenieść się zupełnie gdzie indziej – będąc cały czas w jakimś budynku. Wyobraźnia przy fototapetach 3D pracuje na zwiększonych obrotach, a one same koją, bawią, rozluźniają, dodają energii…

Fototapeta – do salonu i gabinetu

Nie trzeba być artystą, żeby docenić piękny wizualnie efekt, jaki fototapety 3D tworzą na ścianie – kłęby dymu, błyskawice, smugi światła, języki ognia, krople wody, abstrakcyjne motywy, powiększone elementy biżuterii, przenikające się przestrzenie, korytarze, kwiaty, albo ich części… Lista dostępnych na fototapetach wzorów jest naprawdę długa, przy czym nie można oczywiście oddać dokładnie ich wyglądu bez spojrzenia na nie. Dostępnych kolorów jest mnóstwo, więc można dopasować produkt do każdego wnętrza – albo na zasadzie kontrastu, albo też dopełnienia. Tapety są czasem na tyle ozdobne, że nie trzeba już dokupywać więcej wartościowych dodatków – a wręcz mogłoby to stworzyć wrażenie przesady, zatem należy tego unikać. W tej wersji trójwymiarowe produkty nadają się do każdego wnętrza – to tapety do salonu, sypialni, gabinetu, pokoju dziecięcego, a nawet przedpokoju czy biura. Choć oczywiście wszystko zależy od dokładnego wyboru motywu, ponieważ jeden najlepiej będzie wyglądał w miejscu użytkowym, a drugi w strefie bardziej prywatnej, jak łazienka czy salon.

Fototapety – co szczególnie warto kupić?

Ściany można zdobić w naprawdę różny sposób – wystarczy mieć trochę wyobraźni, gustu i pieniędzy. W tej chwili dostępnych jest na rynku wiele interesujących ofert, więc jeśli tylko ktoś jest zainteresowany oryginalnymi rozwiązaniami (a oryginalność jest teraz w cenie), powinien zwrócić szczególną uwagę na fototapety 3d! To naprawdę interesujący pomysł na dekorację wnętrza – przy czym można w ten sposób przystroić zarówno przestrzenie prywatne (jak sypialnia, salon), jak też publiczne (gabinet, biuro). Co szczególnie warto kupić spośród oferowanych fototapet?

Fototapety do sypialni

W tak intymnej przestrzeni, jaką jest sypialnia, najlepiej zdecydować się na spokojne motywy na ścianach – dzięki nim będzie można spokojnie zasnąć i nie będą przerażały, kiedy obudzimy się przypadkiem w środku nocy. Wspaniałe pejzaże, przedstawienia miast czy kwiaty – wszystko to doskonale sprawdzi się w każdej sypialni. Oczywiście, również w sypialni dziecięcej, choć zawsze istnieje grupa fototapet przeznaczona specjalnie dla dzieci – odpowiednio bajkowa, by zachwycić każdego malucha i nastolatka. Fototapety 3d, które będą się świetnie nadawać do sypialni, mogą przedstawiać kojący las, rzekę lub wodospad, morze, rozgwieżdżone niebo, albo zachody czy wschody słońca. W takiej atmosferze od razu milej się obudzić i zasnąć! Sprawdzą się również przedstawienia łąki, albo wybranych kwiatów, zwierząt czy przeróżnych miast – Londynu, Berlina, Paryża… Jeśli ktoś jest ich wielkim fanem, albo bardzo chciałby tam pojechać, może poczuć atmosferę takich miejsc jak Rzym czy Nowy Jork w swojej własnej sypialni!

 

fototapety 3d w bieli i czerni

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz