Czas dostawy

Termin dostawy produktu do Klienta wynosi do 11 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania zamówienia podano krótszy termin. W przypadku produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 11 dni roboczych.

Szczegółowe czasy dostawy dla poszczególnych produktów:
obrazy drukowane – do 4 dni roboczych,
fototapety – do 4 dni roboczych,
fototapety na drzwi – do 5 dni roboczych,
obrazy ręcznie malowane – do 11 dni roboczych,
obrazy na korku – do 5 dni roboczych,
obrazy na szkle akrylowym – do 11 dni roboczych,
plakaty na metalu – do 5 dni roboczych,
parawany – do 6 dni roboczych.
Jedyną dostępną formą dostawy w Sklepie Internetowym Dekoran.pl jest przesyłka kurierska, brak możliwości odbioru osobistego.

Koszty

Przy zamówieniu na kwotę powyżej 100,00 zł – dostawa za darmo. Nie dotyczy wysyłki za pobraniem - w tym przypadku zostanie doliczona opłata za transakcję w wysokości 15 zł.

W przypadku zamówienia na kwotę poniżej 100 zł koszt dostawy wynosi 20,00 zł brutto. W przypadku przesyłki za pobraniem zostanie doliczona opłata za transakcję w wysokości 15 zł. Kupując wiele produktów w ramach jednego zamówienia, za koszty dostawy płacisz tylko raz.


W przypadku otrzymania uszkodzonej przesyłki należy zgłosić to firmie kurierskiej i sporządzić protokół uszkodzenia, który następnie należy przesłać na adres sklep@dekoran.pl.