Sklep Internetowy Dekoran.pl akceptuje płatności przelewem, szybkie płatności elektroniczne (z wyłączeniem płatności kartą elektroniczną) oraz płatność za pobraniem - gotówka przy odbiorze. Najszybsza forma realizacji zamówienia to płatność elektroniczna realizowana za pomocą serwisu dotpay. W przypadku zamówienia za pobraniem czas realizacji zamówienia ze względów logistycznych jest dłuższy o 1 dzień w stosunku do płatności dotpay.

Przelew na rachunek bankowy

Dotyczy Klientów preferujących samodzielne dokonanie płatności poprzez logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, klient dokonuje przelewu właściwej kwoty na niżej podany nr rachunku bankowego:
mBank S.A. 72 1140 2004 0000 3302 7428 5529 
Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, rozpoczynamy proces przygotowania produktów do wysyłki.


Blik 

Skorzystaj z mozliwości opłcenia zamówienia za pośrednicwtem blik-a. Płatność jest dostępna w kanale dotpay jako jeden ze sposóbów płatności online.

płatności blik

Przelew online

Forma płatności elektronicznej realizowana za pośrednictwem serwisu dotpay.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć