Filtruj według

Dla firmy

Produkty reklamowe przydatne w każdej firmie.
  • Naklejki wypukłe 3d
    <h1>Żelowe naklejki wypukłe 3d - atrakcyjny gadżet reklamowy z logo firmy</h1> <p><strong>Żelowe naklejki wypukłe 3d</strong> to atrakcyjny element reklamowy. Mogą przyjmować dowolny kształt i kolorystykę. Znakomicie sprawdzają się przy znakowaniu logiem firmy takich produktów jak:</p> <ul> <li>elektronika</li> <li>sprzęt AGD</li> <li>sprzęt RTV</li> <li>drzwi i okna</li> <li>meble</li> <li>schody</li> <li>armatura łazienkowa</li> <li>blaty kamienne</li> <li>produkty motoryzacyjne itp.</li> </ul> <h2>Budowa naklejek wypukłych 3d.</h2> <p>Podkładem <strong>naklejki żelowej</strong> jest zadrukowana folia samoprzylepna, a następnie pokryta wysokiej jakości żywicą poliuretanową. Dzięki temu na powierzchni tworzy się elastyczna powłoka o grubości ok. 2 mm z atrakcyjnym połyskiem. <span>Taki sposób zabezpieczenia nadruku powoduje, iż naklejka wypukła jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, wodę i inne warunki atmosferyczne.</span> Jest również dość trwała w kontakcie z większością substancji chemicznych. <span>Nadruk jest wykonany w rozdzielczości 1440dpi na białej folii błyszczącej co pozwala na osiągnięcie fotograficznej jakości wydruku. </span></p> <h2>Dlaczego naklejki z logo firmy.</h2> <p><strong>Naklejki wypukłe z logo firmy</strong> są dobrym sposobem na atrakcyjną i długotrwałą reklamę marki. <span>Oprócz logotypu na wydruku można umieścić dowolną grafikę lub tekst jak adres strony internetowej czy numer telefonu.</span> <span>Naklejki mogą być również stosowane jako element znakowania gadżetu reklamowego np. breloków metalowych lub akrylowych, długopisów, zapalniczek itp. Korzystając z nalepek żelowych podnosisz prestiż oznakowanego przedmiotu w oczach klienta.</span></p> <h2>Producent naklejek reklamowych 3d - od projektu po wykonanie.</h2> <p>Produkcją naklejek wypukłych zajmujemy się od przygotowania projektu, przez wydruk, nakładanie żywicy po gotowy produkt. Oczywiście zawsze możesz wysłać do nas gotowy projekt. Szczegółowe dane dotyczące jak go przygotować znajdziesz w szczegółowym opisie naklejki. Czas realizacji jest oczywiście uzależniony od wielkości zlecenia, większość zamówień realizujemy w ciągu 5 dni roboczych.<br /><br /><img src="https://www.dekoran.pl/img/cms/cms/kategorie/dla-firmy/naklejki-wypuk%C5%82e-3d.jpg" alt="naklejki wypukłe 3d z logiem firmy" width="100%" /></p> <div class="divcheck"></div>

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

W tej kategorii znajdziesz wiele produktów przydatnych w firmie. Znają się tutaj zarówno róznego rodzaju gadżety reklamowe jak również cała gama wydruków, które znajdą zastosowanie w codziennej pracy. Gadżety reklamowe są dostępne wraz ze znakowaniem a więc możesz u nas zamówić naklejki wypukłe 3d z logiem firmy, długopisy reklamowe z nadrukiem, breloki, zapalniczki i inne. 

Wydruki to kilka rodzajów wizytówek, karty plastikowe, firmówki i kalendarzyki a także papiery firmowe, plakaty, ulotki, etykiety samoprzylepne i wiele innych. 

Aktualnie pracujemy nad ofertą,  która z dnia na dzień będzie coraz szersza.

gadżety reklamowe

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć