Tapety 3D 

Jest 221 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 221 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 221 elementów

Tapeta 3D do salonu

Nie masz pomysłu na aranżację mieszkania? Tapeta 3d do salonu to ciekawy motyw na niebanalne wnętrze, którym zachwycą się Twoi goście. Szeroki wybór wzorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie i wystroju swoich 4 kątów. Fototapety 3d do salonu to łatwy sposób na powiększenie optyczne pomieszczenia a jednocześnie diametralną zmianę jego charakteru.

Jakie wzory możesz u nas znaleźć?

W tej kategorii mamy do zaproponowania kilkaset tapet w różnych stylach, które będą pasowały zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz. Każdy ze wzorów występuje w kilku rozmiarach tak aby udało się go bezproblemowo zamontować w pomieszczeniach o różnych wymiarach ścian. Tematyka jest różnorodna od całkowicie komputerowo generowanych wzorów poprzez połączenie tradycyjnej fotografii z cyfrowymi efektami aż po fotomontaże złożone z kilku fotografii.

Co zyskasz decydując się na fototapetę 3D?

Przede wszystkim niesamowity efekt samej grafiki, wzory są przygotowane z największą starannością i dbałością o szczegóły. W większości są to obrazy generowane komputerowo przez najwyższej klasy twórców, którzy dbają zarówno o część artystyczną jak i techniczną stworzonej wizji. Możesz być też spokojny o jakość wydruku ponieważ dbamy o to żeby była najwyższa z możliwych.

Drugim ważnym argumentem za wyborem tapety 3d jest fakt, iż w większości wzorów występuje mocno uwypuklony efekt przestrzeni. Znajdując się z pomieszczeniu z taką fototapetą mamy wrażenie, że przenieśliśmy się w czasie i miejscu do alternatywnego świata gdzie nie obowiązują znane nam prawa fizyki czy też szeroko pojęte zasady dekoracji pomieszczeń. Biegnące w bliżej nieokreślonym kierunku korytarze, tunele czy schody zachęcają do wędrówki w nieznane rejony ale uwaga - tu jest ściana.

Zobacz tutaj wszystkie wzory tapet 3d z naszej oferty >>

Nowoczesne tapety 3D - najczęściej wybierane :

  1. Diamentowy korytarz - jasna fototapeta z miedziano-złotymi kulami
  2. Diamentowa komnata - również jasny wzór tapety - tym razem szaro-grafitowe kule
  3. Czekoladowy przypływ - fale w różnych odcieniach brązu ze złotymi kulami
  4. Głębia brązu - brązowe pionowe fale z kwiatami po bokach
  5. Małe cuda - kontrastowa kompozycja betonowych bloków z delikatnymi kwiatami w centralnej części, podgląd poniżej.

tapeta 3d do salonu