Tapety 3D 

Jest 198 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 198 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 198 elementów

Tapety 3D na ścianę

Nie masz pomysłu na aranżację mieszkania? Tapeta 3d na ścianę to ciekawy motyw na niebanalne wnętrze, którym zachwycą się Twoi goście. Szeroki wybór wzorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie i wystroju swoich 4 kątów. Nowoczesne tapety ścienne 3d to łatwy sposób na powiększenie optyczne pomieszczenia. Oprócz tego diametralnie zmienia jego charakter. Oczywiście tapety na ścianę 3d pasują również do sypialni czy kuchni. Tapety fizelinowe są bardzo łatwe w montażu, poradzi sobie z tym nawet osoba bez doświadczenia. Całość prac związanych z tapetowaniem można więc wykonać we własnym zakresie.

Jakie wzory tapet na ściany możesz u nas znaleźć?

W tej kategorii mamy do zaproponowania kilkaset tapet 3d na ściany w różnych stylach. Motywy te będą pasowały do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Każdy ze wzorów występuje w kilku rozmiarach. Dzięki temu uda się go bezproblemowo zamontować w pomieszczeniach o różnych wymiarach ścian. Dla niestandardowych rozmiarów mamy również rozwiązanie. Są to tapety na wymiar z kategorii Deko Panels. Znajdują się tam powtarzalne wzory, dzięki czemu można je dowolnie łączyć. Efekt tapety 3d nie jest tu być może najmocniejszy, ale za to możemy bezproblemowo go dopasować do ściany.

Tematyka jest bardzo różnorodna. Są tu głównie wzory tapet 3d na ściany generowane komputerowo. Obrazy utworzone przez autora jako abstrakcyjna spojrzenie na tradycyjną fotografię lub połączenie kilku zdjęć.

Co zyskasz, decydując się na tapetę 3D na ścianie?

Przede wszystkim niesamowity efekt samej grafiki, wzory są przygotowane z największą starannością i dbałością o szczegóły. W większości są to obrazy generowane komputerowo przez najwyższej klasy twórców. Dbają oni zarówno o część artystyczną, jak i techniczną stworzonej wizji. Możesz być też spokojny o jakość wydruku, ponieważ jest ona najwyższa z możliwych.

Drugim ważnym argumentem za wyborem tapety 3d na ścianę do salonu lub sypialni jest fakt, iż występuje tam mocno uwypuklony efekt przestrzeni.

Znajdując się w pomieszczeniu z tapetą ścienną 3d, mamy wrażenie, że przenieśliśmy się do innego świata. Nie obowiązują tam znane nam prawa fizyki czy też szeroko pojęte zasady dekoracji pomieszczeń.

Biegnące w bliżej nieokreślonym kierunku korytarze, tunele czy schody zachęcają do wędrówki w nieznane rejony. Jednak uwaga — tu jest ściana — to właśnie sprawia efekt tapety w 3d na ścianie.

Zobacz wszystkie wzory fototapet 3d z naszej oferty — kliknij tutaj >>

Nowoczesne tapety ścienne 3D - najczęściej wybierane wzory do salonów:

  1. Diamentowy korytarz — jasna tapeta 3d na ściany z miedziano-złotymi kulami
  2. Diamentowa komnata — również jasny wzór tapety — tym razem szaro-grafitowe kule
  3. Czekoladowy przypływ — tapeta ścienna 3d w fale w różnych odcieniach brązu ze złotymi kulami
  4. Głębia brązu — brązowe pionowe fale z kwiatami po bokach
  5. Małe cuda — tapeta 3d z kwiatami na ściany do salonu lub sypialni

tapeta 3d na ścianę