Tapety 3D 

Jest 220 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 220 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 220 elementów

Tapeta 3D do salonu, sypialni lub kuchni

Nie masz pomysłu na aranżację mieszkania? Tapeta 3d do salonu to ciekawy motyw na niebanalne wnętrze, którym zachwycą się Twoi goście. Szeroki wybór wzorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie i wystroju swoich 4 kątów. Nowoczesne tapety 3d do salonu to łatwy sposób na powiększenie optyczne pomieszczenia. Oprócz tego diametralnie zmienia jego charakter. Oczywiście tapety przestrzenne pasują również do sypialni czy kuchni. Tapety fizelinowe są bardzo łatwe w montażu, poradzi sobie z tym nawet osoba bez doświadczenia. Całość prac związanych z tapetowaniem można więc wykonać we własnym zakresie.

Jakie wzory możesz u nas znaleźć?

W tej kategorii mamy do zaproponowania kilkaset tapet w różnych stylach. Motywy te będą pasowały do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Każdy ze wzorów występuje w kilku rozmiarach. Dzięki temu uda się go bezproblemowo zamontować w pomieszczeniach o różnych wymiarach ścian. Dla niestandardowych rozmiarów mamy również rozwiązanie. Są to tapety na wymiar z kategorii Deko Panels. Znajdują się tam powtarzalne wzory, dzięki czemu można je dowolnie łączyć.

Tematyka jest bardzo różnorodna. Są tu wzory generowane komputerowo. Obrazy utworzone przez autora jako abstrakcyjna spojrzenie na tradycyjną fotografię lub połączenie kilku zdjęć.

Co zyskasz, decydując się na tapetę 3D?

Przede wszystkim  niesamowity efekt  samej grafiki, wzory są przygotowane z największą starannością i dbałością o szczegóły. W większości są to obrazy generowane komputerowo przez najwyższej klasy twórców. Dbają oni zarówno o część artystyczną, jak i techniczną stworzonej wizji. Możesz być też spokojny o jakość wydruku, ponieważ jest ona najwyższa z możliwych.

Drugim ważnym argumentem za wyborem tapety 3d jest fakt, iż występuje tam mocno uwypuklony efekt przestrzeni.

Znajdując się w pomieszczeniu z taką fototapetą, mamy wrażenie, że przenieśliśmy się do innego świata. Nie obowiązują tam znane nam prawa fizyki czy też szeroko pojęte zasady dekoracji pomieszczeń.

Biegnące w bliżej nieokreślonym kierunku korytarze, tunele czy schody zachęcają do wędrówki w nieznane rejony. Jednak uwaga — tu jest ściana.

Zobacz wszystkie wzory fototapet 3d z naszej oferty —  kliknij tutaj >>

Nowoczesne tapety ścienne 3D - najczęściej wybierane wzory do salonów:

  1. Diamentowy korytarz — jasna tapeta z miedziano-złotymi kulami
  2. Diamentowa komnata — również jasny wzór tapety — tym razem szaro-grafitowe kule
  3. Czekoladowy przypływ — fale w różnych odcieniach brązu ze złotymi kulami
  4. Głębia brązu — brązowe pionowe fale z kwiatami po bokach
  5. Małe cuda — tapeta 3d do salonu z kwiatami w środkowej części, podgląd poniżej.

tapeta 3d do salonu