Motywy kuchenne

Fototapety do kuchni • nowoczesne aranżacje wnętrz

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-15 z 29 pozycji
Aktywne filtry

Fototapety do kuchni

Udekorowanie ścian kuchni zawsze stanowiło duże wyzwanie — fototapeta do kuchni z pewnością to ułatwia.

Kuchnia nigdy nie była pomieszczeniem, które pełniłoby wyłącznie funkcję ozdobną. Nigdy też nie była miejscem, którego unikaliby domownicy i bliscy znajomi. Konieczne było więc znalezienie takiego rozwiązania, które dekoracyjność i funkcjonalność spajałoby w jedną całość.

Tapeta zamiast malowania.

Niestety, w tym samym momencie zaczynały się problemy. Kuchnia jest przecież pomieszczeniem, w którym ściany w szczególny sposób narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia. Nie sprzyja im wysoka temperatura panująca w kuchni. Mamy też do czynienia z miejscem, w którym pojawia się tłuszcz i plamy. Wypada też wspomnieć o wilgoci, która potrafi być również wyzwaniem. Czy jednak oznacza to, że jedynym skutecznym sposobem zagospodarowania ścian jest ich systematyczne odnawianie? Na szczęście, wcale nie musi tak być, a alternatywą jest tapeta na ścianę w kuchni. W naszym sklepie ich wybór jest szczególnie duży, a one same potrafią zaimponować nawet osobom, które mają szczególnie duże wymagania.

Tapeta w kuchni — jakie wzory?

Pewnym problemem przy tapetach do kuchni zwykle jest decyzja o wyborze konkretnego motywu. W tym przypadku jednak nie mamy z nim do czynienia. Tylko od naszych klientów zależy jaki wzór wybiorą. Może to być fototapeta kawa , tapeta z owocami owoce, czy też nawiązująca do ulubionych warzyw. Dzięki nowoczesnym technikom drukowania motyw pozostanie doskonale widoczny przez wiele lat. Przez lata można będzie też się cieszyć bogata paleta kolorów charakteryzujących nasze fototapety. Kupując wybrany model, nie trzeba też martwić się o jego montaż. Odbywa się on z wykorzystaniem kleju i jest dość prosty. Poradzą sobie z nim nawet osoby bez doświadczenia.


Tapety do kuchni z motywem kawy, owoców, warzyw i przygotowanych posiłków stanowią piękną dekorację kuchenną. Kuchnia nie jest jednak wcale jedynym pomieszczeniem, w którym będą się prezentować znakomicie. Dobrym pomysłem może się okazać również umieszczenie tego rodzaju fototapet w jadalni, ciekawe motywy i żywe kolory pozwolą bowiem na cieszenie się każdym spożywanym posiłkiem. Fototapeta z niebanalnym motywem może pomóc także osobom, które nie posiadają kuchni zamkniętych, ale aneks. Jest w stanie skutecznie oddzielić wówczas część kuchenną pomieszczenia od części salonowej bez konieczności wprowadzania sztucznych ograniczeń. Takie rozwiązanie może sprawdzić się przy tym nawet w niewielkim pomieszczeniu, w którym nie każda aranżacja jest przecież tak samo atrakcyjna.

A może fototapeta do jadalni?

Oprócz standardowych rozmiarów tapet znajdziesz w naszej ofercie również  Fototapety XXL . Wzory są tutaj dostosowane do ścian o szerokości ponad 4 metry.

Fototapety do kuchni na wymiar.

Jeśli posiadasz nietypowej rozmiary ściany, możesz skorzystać ze wzorów tapet na wymiar. Znajdziesz je w kategorii Deko Panels i z łatwością dopasujesz je do swojej kuchni.

 

fototapety do kuchni

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć