Kwiaty 

Jest 283 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 283 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 283 elementów

Fototapety kwiaty

Fototapety w kwiaty nie wychodzą z mody, a choć kojarzą się przede wszystkim z salonami w stylu retro, znakomicie sprawdzają się także w innych pomieszczeniach, a także w salonach, które nawiązują do najnowszych trendów. Chcąc połączyć tradycję z nowoczesnością warto zainteresować się przede wszystkim fototapetami, te z motywami kwiatowymi prezentują się bowiem szczególnie efektownie.

Najpopularniejsze tapety to te z kwiatami magnolii, wiśni oraz lekkie i zwiewne dmuchawce. Sprawdź też pozostałe podkategorie gdzie znajdziesz fototapety w maki, słoneczniki, róże czy też morze kwiatów w zakładce Łąka.

Polecane przez nas tapety do salonu  powstają z wykorzystaniem fizeliny i wybór ten nie jest przypadkowy. Fizelina jest nie tylko odporna na wodę, ale i na zarysowania, charakteryzuje się również tym, że może ukryć drobne niedoskonałości ściany, które są charakterystyczne dla wielu mieszkań. Fototapeta nie utrudnia ścianom oddychania, co w dużej mierze przesądza o jej trwałości. Tworzy przy tym warstwę izolacyjną, a osoby, które uważają, że dzięki jej zastosowaniu pokój staje się cieplejszy, okazują się mieć więcej racji niż początkowo można byłoby sądzić.
Fototapeta do salonu z motywem kwiatowym jest jednak wybierana bardzo chętnie nie tylko dlatego, że wykonano ją z dużą starannością, a ona sama może służyć przez wiele lat. Nie bez znaczenia wydaje się również to, że stanowi ciekawy element ozdobny podkreślający sposób wykorzystania przestrzeni salonu. Może pojawić się tylko na jednej, a także na kilku ścianach i bez względu na to, na jaką opcję się zdecydujemy, mamy pewność, że efekt spełni nasze oczekiwania.


Druk został wykonany z cyfrową jakością, nie trzeba więc obawiać się, że po pewnym czasie problematyczne stanie się określenie, co znajduje się na fototapecie. Cyfrowa jakość druku wpływa też na kolorystykę tapety. Ta jest żywa, dzięki czemu tapeta może przyczynić się do tego, że wnętrze będzie wydawało się optycznie większym niż jest w rzeczywistości. Nie trzeba tez obawiać się, że rozwiązanie nie będzie przydatne dzieciom lub alergikom. Fototapeta do salony została wykonana jedynie z bezpiecznych materiałów, w trosce o środowisko naturalne.


Przy zakupie takiego rozwiązania wiele osób wyraża niepokój odnoszący się do jego montażu. Możemy jednak zapewnić, że i ten rodzaj obaw jest pozbawiony uzasadnienia. Fizelinę przykleja się do ściany na klej i nawet osoba, która nie ma dużego doświadczenia w tym zakresie, powinna poradzić sobie z zadaniem montażu bez większego wysiłku. Dzięki temu nie trzeba angażować do prac montażowych profesjonalnych ekip, a same prace mogą być wykonane nawet w ciągu jednego dnia. Skraca to czas przygotowania pomieszczenia do zamieszkania i zwiększa satysfakcję z osiągnięcia tego celu.

 

fototapety kwiaty