Dmuchawce 

Jest 27 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Fototapeta dmuchawce

Tapety w kwiaty zawsze cieszą się dużym powodzeniem – gdziekolwiek by ich nie umieścić, prezentują się zjawiskowo! Fototapeta z dmuchawcami również zawładnie przestrzenią sprawiając, że nie trzeba będzie już zbyt wielu dekoracji, żeby aranżację uznać za kompletną. Dmuchawce mogą być przedstawione w pełnej krasie, jeszcze przed zdmuchnięciem, z owocami obrywanymi przez wiatr, albo na przykład z osadzonymi na nich kroplami rosy. Puch dmuchawca, który jest przecież tak ulotny, przywołuje od razu myśli o ulotności chwil i nakazuje cieszyć się każdą z nich – tapeta spełnia więc bardzo wdzięczną rolę. Wielość dostępnych barw pomaga zaś dopasować kolorystykę tapety do reszty mebli i akcesoriów znajdujących się w danym wnętrzu. Wszystkie fototapety są również dostępne w wielu rozmiarach – żeby każdy klient dobrał wielkość produktu do swoich potrzeb.

Dlaczego dmuchawce na ścianę?

Nie ma chyba nikogo, kto nie miałby kiedykolwiek okazji dmuchnięcia w puszystą kulę mniszka pospolitego – inaczej nazywanego mleczem. Ze względu na łatwość zdmuchiwania jego dojrzałych owoców, jest on również zwany dmuchawcem – i trzeba przyznać, że pozbycie się wszystkich owoców, rozsiewając je na wietrze sprawia ogromną satysfakcję. Jest również uznawane za bardzo romantyczne, poetyckie i w związku z tym pojawia się na fotografiach, w filmach, czy też jest wspominane w książkach. Teraz może się pojawić również na Twojej ścianie! Fototapeta z kwiatami i ziołami będzie wspaniale się prezentować w salonie, jadalni, sypialni czy firmowym biurze – jest to bowiem kojący, uniwersalny widok, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu.
Fototapeta w dmuchawce może występować w różnych wersjach – bardziej naturalnych lub bardziej wzbogaconych graficznie. Zawsze jednak są to przedstawienia wyjątkowe, urokliwe, magiczne… Takie, które nadają danemu wnętrzu specyficznej atmosfery spokoju i bezpieczeństwa. Właśnie dlatego zachęcamy wszystkich do zakupów prezentowanych tapet do pomieszczeń, w których ową sielską atmosferę pragniemy uzyskać – przede wszystkim do sypialni, salonu, ale również pokoiku dziecięcego, który stanie się jeszcze bardziej przyjazny i bajkowy.

Tapeta do sypialni lub salonu

Fototapeta z dmuchawcami jest tapetą flizelinową, która kryje drobne niedoskonałości ściany, jak również tworzy na niej ocieplającą warstwę izolacyjną – choć pozwala jej oddychać. Druk jest wodoodporny i bardzo trwały – jest to tapeta wysokiej jakości, której żywe kolory przez bardzo długi czas będą zdobić wnętrze i czarować zarówno mieszkańców, jak i przychodzących do nich gości.

fototapeta dmuchawce