Fototapety góry - przestrzeń w Twoim mieszkaniu


Dla wszystkich, którzy kochają góry przedstawiamy kategorię fototapety góry z widokami na najpiękniejsze zakątki naszego globu. W tej kategorii znajdzie się  fototapeta góry we mgle, w chmurach a także pejzaże, które oprócz górskich szczytów zawierają również jeziora, rzeki i lasy. Geograficznie możemy zaproponować Alpy, Wielki Kanion Colorado, Patagonię i Dolomity. Każda z tych tapet przeniesie was na moment w te wspaniałe górskie okolice i przypomni miejsca, w których być może byliście lub dopiero zamierzacie odwiedzić. Oprócz tych bardziej popularnych części świata na naszych tapetach odnajdziecie mniej znane pasma górskie jak te w Nowej Zelandii lub też trochę bliżej w Parku Narodowym Durmitor na terenie Czarnogóry.

Fototapety z widokiem na góry a abstrakcje?

Tak. W naszej ofercie są również artystyczne wizje gdzie tematem przewodnim są górskie widoki ale oprócz tego wpleciono tutaj nieoczywiste skojarzenia autorów prac. Przykładem może tutaj być fototapeta o tytule "Zima w Rydze" - mroczny i chłodny obraz ze sterowcem na niebie lub "Mysterious China" - ciepły i spokojny zachód słońca z drzewem na pierwszym planie i klasztorem na szczycie góry. Warto tutaj również wspomnieć o tapecie pt. Jelenie nad górskim potokiem - piękny i niepokojący zachód słońca z górami w tle i jeleniowatymi nad niewielką rzeczką.

Dla kogo góry na ścianie?

Dla każdego. Fototapety góry to uniwersalny temat na wystrój wnętrz - dekoracje te znajdują zastosowanie zarówno w nowoczesnych mieszkaniach jak i bardziej tradycyjnych. Oczywiście należy tu zwrócić uwagę na szczegółową tematykę takiej tapety, ale nie należy przyjmować bez zastanowienia, że fototapeta z górami nie jest dla nas.

Sprawdź też inne tapety z niebanalnymi widokami

Jeśli jednak nie jesteś przekonany lub przekonana na góry możesz przejrzeć nasze pozostałe kategorie fototapet z pejzażami.

Mamy do zaoferowania grafiki "wodne" czyli morza, jeziora, rzeki i wodospady, bardziej w zieleni - lasy, doliny i równiny czy też krajobrazy śródziemnomorskie i afrykańskie aż po niebo oraz wschody i zachody słońca.

Jeśli jednak nadal brak Ci pewności czy takie wzory będą dla Ciebie odpowiednie a jednocześnie zależy Ci na efekcie przestrzeni musisz sprawdzić naszą kolekcję tapet 3d. Znajdziesz tu generowane komputerowo projekty fototapet przestrzennych z mocno uwypuklonym efektem powiększającym optycznie pomieszczenie.

fototapety góry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć