Cegła 

Jest 42 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

Tapeta cegła

Już od dłuższego czasu osoby zawodowo zajmujące się aranżacją wnętrz zwracają naszą uwagę na atuty, jakie posiada cegła architektoniczna. Ten piękny materiał znakomicie sprawdza się przede wszystkim jako element wyposażenia salonu, choć nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby wykorzystywać go także w innych pomieszczeniach. Wielość ciekawych zastosowań sprawia przy tym, że cegły nie można na stałe łączyć z jednym tylko stylem.
Nie każdy jednak może pozwolić sobie na ścianę wykonaną z cegły. Przeszkodą jest przy tym zarówno wysoki koszt takiej aranżacji, jak i poziom jej skomplikowania wymagający ścisłej współpracy z profesjonalistami. Nie oznacza to jednak, że mamy do czynienia z przeszkodami, które są niemożliwe do pokonania. Jeśli oryginalna cegła nie wchodzi w grę, może ją zastąpić fototapeta cegła. W naszym sklepie jest ona dostępna w wielu rodzajach i zachwyca ciekawym wzornictwem, każdy może więc znaleźć rozwiązanie budzące zainteresowanie.
Tapeta cegła jest ciekawym przykładem aranżacji salonu zwłaszcza, jeśli ma on nawiązywać do modnego w ostatnich czasach stylu industrialnego. Można wykorzystać ją w całym pomieszczeniu, ciekawie prezentuje się jednak również umieszczona na jednej ze ścian, jako jej element dekoracyjny. Fototapeta cegła przyciąga wzrok i skupia na sobie uwagę, można więc zastanowić się nad jej użyciem, gdy jedna ze ścian nie została jeszcze zagospodarowana lub gdy wydaje się nam, że nie jest ona w szczególny sposób atrakcyjna.

Fototapety fizelinowe do salonu, kuchni czy sypialni

Atutem fototapet z naszego sklepu jest przy tym nie tylko ich oryginalność. Warte podkreślenia wydaje się również to, że fototapeta cegła jest wykonana z dużą starannością. Dzięki nowoczesnemu drukowi cyfrowymi kupujący może cieszyć się szczegółowością i dokładnością detali, uznanie budzą przy tym żywe kolory tapety. Tapeta cegła może być umieszczana nawet na tych ścianach, które są w ciągu dnia intensywnie nasłoneczniane. Mimo tego utrudnienia, nie traci na atrakcyjności i prezentuje się świetnie także po dłuższym okresie użytkowania.
Plusem takiego rozwiązania jest też przystępna cena. Fototapeta do salonu wcale nie musi kosztować nas majątku. Kupujący nie musi też obawiać się o jej montaż. Ten jest na tyle nieskomplikowany, że nie wymaga angażowania specjalistycznej ekipy. Samodzielnie poradzi z nim sobie nawet laik, a wszystkie czynności z nim związane nie zajmują więcej niż kilku godzin nawet, jeśli chcemy wytapetować cały salon. Wszystko to sprawia, że tapeta cegła jest znakomitym pomysłem na niepowtarzalny salon.

 

tapeta cegła