Obrazy na szkle akrylowym

Obrazy na szkle akrylowym to znakomitej jakości dekoracje do wnętrz. Są one ekskluzywnym dodatkiem na ścianę salonu lub sypialni. Ze względu na odporność na wilgoć można je montować również w kuchni, łazience czy tarasie.

Zalety obrazów

Szkło akrylowe jest cenionym materiałem do dekoracji wnętrz. Dzięki jego właściwościom otrzymujemy efekt 3d połączony z pięknym połyskiem. Obraz na akrylu jest o połowę lżejszy od szkła, bardziej elastyczny i zdecydowanie i bardziej wytrzymały. Warto również zaznaczyć, że jest łatwy w czyszczeniu, a także odporny na działanie wilgoci. Zalety te pozwalają na montaż takiego obrazu:

  • w kuchni
  • w salonie
  • w sypialni
  • w łazience
  • przedpokoju

Technologia wykonania

Nadruk na szkle jest wykonany na folii i umieszczony od wewnętrznej strony obrazu. Grafika posiada nasycone kolorami w fotograficznej jakości. Zastosowane farby są odporne na działanie światła słonecznego. Montaż obrazu jest niezwykle prosty i zajmuje kilka minut. W zestawie znajdują się niezbędne elementy jak zaczepy i dystanse. Produkt końcowy jest najwyższej jakości i z całą pewnością doda blasku reprezentacyjnym pokojom Twojego mieszkania.

Jakie obrazy na ścianę?

W naszej ofercie znajdziesz obrazy o różnej tematyce od  abstrakcji przez naturę po pejzaże i miasta. Wszystkie obrazy są podzielone w odpowiednie kategorie.

Rozmiary i ilość elementów

Dostępne w sklepie obrazy mają różne wymiary, które przy każdym produkcie są wymienione. Mogą składać się z jednej lub kilku części. 

Dla zwolenników tradycyjnych dekoracji polecamy obrazy drukowane. Pełna oferta znajduje się w zakładce obrazy w menu górnym naszej strony internetowej.

 

obrazy na szkle akrylowym

 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 123 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 123 elementów