Ręcznie malowane

Filtrowanie

Filtruj według

Rozmiar w cm (szer. x wys.)

Rozmiar w cm (szer. x wys.)

Obrazy ręcznie malowane na płótnie to ekskluzywna ozdoba każdego mieszkania

Zastanawiasz się nad tym, jak ozdobić salon albo sypialnię i zależy Ci na tym, aby pomieszczenie to było naprawdę wyjątkowe? Nie jest to wcale trudne zadanie. Wystarczy zerwać z rozwiązaniami produkowanymi w dużych ilościach i postawić na coś oryginalnego. Takim rozwiązaniem mogą być choćby polecane przez nas obrazy ręcznie malowane na płótnie.

Wyjątkowe obrazy malowane ręcznie to unikalny klimat w mieszkaniu

Przygotowana przez nas propozycja zachwyca przede wszystkim swoją wyjątkowością. Każdy obraz jest malowany przez artystę, który posiada nie tylko talent, ale i wiedzę o tym, jak go wykorzystać. Klient może więc mieć pewność, że zyska rozwiązanie unikatowe, zachwycające swoją niepowtarzalnością. Obrazy do salonu powstają na podstawie projektów artystów, można mieć jednak pewność, że zawarte na nich motywy będą pasować do pomieszczenia, w którym najczęściej spotykają się domownicy i w którym lubimy spędzać najwięcej czasu. Plusem ręcznie malowanych obrazów jest i to, że same wpływają na klimat pomieszczenia. Ocieplają je i nadają mu wyrazistości, dzięki czemu salon w domu lub mieszkaniu staje się inny niż wszystkie.

Obrazy są malowane na najwyższej jakości płótnie z Włoch

Zdajemy sobie sprawę z tego, że malowane obrazy będą ozdobą kupowaną po to, aby zdobiła salon przez wiele lat. Mając to na uwadze, staramy się, aby zawsze powstawały na włoskim płótnie znanym ze swojej wysokiej jakości i wytrzymałości. Wysoka jakość charakteryzuje też drewnianą ramę, na którą naciągnięte jest płótno, a także farby akrylowe, którymi malowane są najmniejsze nawet detale. Boki obrazu są już w momencie zakupu przez klienta zamalowane, co również niesie za sobą szereg korzyści. Takie wstępne przygotowanie sprawia, że natychmiast po dostarczeniu obrazy na płótnie są przygotowane do zawieszenia na ścianie i można cieszyć nimi oczy. Warto wspomnieć i o tym, że charakterystyczne dla naszych obrazów żywe kolory również są w stanie utrzymywać się przez lata. Nie blakną, nawet jeśli ustawienie obrazu sprawia, że często jest on narażony na działanie światła słonecznego. Ponieważ mamy do czynienia z pięknym i wyjątkowym elementem ozdobnym, możemy też zagwarantować jego bezpieczną dostawę. Obrazy są dostarczane bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta, zawsze dbamy przy tym o to, aby ich stan nie budził żadnych zastrzeżeń.

Piękny element ozdobny sprawdza się znakomicie nie tylko w salonach utrzymanych w stylu retro. Jest też ciekawym sposobem na ożywienie nowoczesnych wnętrz, zwłaszcza jeśli dominuje w nich styl minimalistyczny nakazujący ograniczenie elementów o ozdobnym charakterze — tutaj najlepiej sprawdzą się obrazy ręcznie malowane z kategorii abstrakcje lub kwiaty.

 

obrazy ręcznie malowane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć