• Obniżka
Fotoobraz na płótnie
  • Fotoobraz na płótnie
  • Fotoobraz na płótnie
  • Fotoobraz na płótnie
  • Fotoobraz na płótnie
Fotoobraz na płótnie
Fotoobraz na płótnie
Fotoobraz na płótnie
Fotoobraz na płótnie

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia

49,00 zł
44,10 zł Zniżka 10%
Brutto
xblcan-30x40
Rozmiar w cm (szer. x wys.)
Ilość
Koszt dostawy: 20 zł
Wysyłka: w ciągu 3 dni robocze

Nie znalazłaś/eś rozmiaru tapety, który pasuje do Twojej ściany?

Wyślij do nas na adres kontakt@dekoran.pl jej wysokość i szerokość oraz link do fototapety a przygotujemy bezpłatną wizualizację.

zamówienie fototapety i darmowa dostawa

Obrazy są wykonywane ze zdjęcia powierzonego przez Klienta, metodą atramentowego druku cyfrowego na naturalnym płótnie bawełnianym oprawionym na krosna malarskie (blejtrama sosnowa o grubości ok. 2cm). Boki obrazu są zadrukowane, a zamontowana zawieszka pozwala na umieszczenie wydruku na ścianie bez dodatkowych czynności (oprawianie w ramę). Płótno jest zaimpregnowane, co chroni obraz przed wilgocią i ewentualnym zagrzybieniem. Za wydruki odpowiadają plotery firmy Epson z technologią UltraChrome K3. Urządzenia drukują z rozdzielczością 360dpi/cal, a 8-mio kolorowy zestaw atramentów zapewnia płynne przejścia tonalne. Drukarki są na bieżąco kalibrowane przy pomocy spektografu, co gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cie wymiaru obrazu prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc.

W ramach usługi wykonujemy również wszelkie czynności związane z przygotowaniem zdjęcia do druku, takie jak: skalowanie, poprawa balansu bieli, korekta ekspozycji, jak również część prac związanych z retuszem fotografii.

Po zakupie należy przesłać fotografię do wydruku na adres sklep@dekoran.pl podając w tytule nr zamówienia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć