Fototapety graffiti

Nastolatki lubią street art, a polecane przez nas fototapety graffiti nawiązują właśnie do tego kierunku w sztuce. Tym, co zwraca na nie uwagę jest przede wszystkim ich wyjątkowość, trudno bowiem utrzymywać, że mamy do czynienia z rozwiązaniami banalnymi. Owszem, tapeta graffiti nawiązuje do motywów, które często są już stałym elementem popkultury, zwykle jednak elementy te pojawiały się nie na ścianach pokoju, ale na murach bloków. Przeniesienie twórczości ulicznej do czterech ścian jest rozwiązaniem odważnym i nietypowym, a właśnie takie cechy ma pokój nastolatka. Wyjątkowo popularne są tutaj fototapety z grafikami, których autorem jest Banksy. Możecie je zobaczyć pod tym linkiem: fototapety Banksy
Fototapeta graffiti • przestrzeń dla nastolatka

Jest 121 produktów.

Pokazano 1-15 z 121 pozycji
Aktywne filtry

Fototapety graffiti dla nastolatków

Rodzice często powtarzają, że pokój nastolatka należy do tych miejsc, których nie warto odwiedzać, jeśli nie ma ku temu wyraźnej potrzeby. Sam nastolatek potrafi być bardzo drażliwy, gdy w grę wchodzi jego przestrzeń osobista, a i jego opiekunowie zwykle wprowadzają niesprzyjającą dialogowi atmosferę mówiąc w nienadających się do cytowania słowach, co sądzą o stanie przestrzeni zajmowanej przez młodego człowieka. Czy zatem obie strony stać na kompromis wówczas, gdy przedmiotem analizy staje się wystrój takiego pokoju? Fototapeta graffiti stanowi dowód na to, że zawsze można wskazać płaszczyznę porozumienia.

W szczególny sposób podkreślają zalety, jakie posiada druk cyfrowy. Pozwalają cieszyć się nie tylko bogactwem kolorów, ale i tym, że żywe barwy nie zanikają wraz z upływem czasu. Fototapeta może być w związku z tym montowana nawet na ścianach, które są narażone na częsty kontakt ze słońcem. Pomimo takiej ekspozycji na promienie słoneczne, nie staje się wcale mniej wyrazista.
Atrakcyjność wizualna takich tapet idzie w parze z ich wytrzymałością. Bez względu na motyw, jaki dominuje na nich, są one wykonane jedynie z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu po kilku latach użytkowania wyglądają tak samo dobrze, jak w dniu, w którym zostały zakupione. Nie trzeba więc martwić się o to, że z czasem trudno będzie odpowiedzieć na pytanie o to, co przedstawiają, a przecież tak często bywało z klasycznymi tapetami.


Osoby zainteresowane fototapetami z motywem graffiti nie muszą też martwić się o ich montaż. Jest on na tyle nieskomplikowany, że można go wykonać bez konieczności korzystania z usług ekipy remontowo-budowlanej. W sieci nie brakuje zresztą filmów instruktażowych i poświęconych temu zagadnieniu artykułów. Dlatego też nawet osoba, która nie ma dużego doświadczenia w tym zakresie, powinna poradzić sobie z wyzwaniem, jakie się przed nią otwiera. Co warte podkreślenia, fototapety są przyjazne środowisku naturalnemu i alergikom.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć