Tapety drewnoDrewno to materiał, który towarzyszy człowiekowi od wieków i właśnie dlatego budzi w nas tak przyjemne skojarzenia – po prostu czujemy się w jego towarzystwie zdecydowanie lepiej. Jeśli widzimy w otoczeniu drewno, bardziej się odprężamy, uspokajamy – czujemy się bezpieczniej. Nie dziwi zatem fakt, że tyle osób wybiera drewno jako materiał do dekoracji wnętrz. Warto jednak dodać, że jest to materiał trudny w utrzymaniu, ponieważ co jakiś czas trzeba go czyścić i od nowa zabezpieczać specjalnymi impregnatami, żeby zachował swój perfekcyjny wygląd. Nie jest też odporny na działanie wilgoci, więc nie wszędzie można go umieścić. Tapety dekoracyjne przedstawiające drewnianą ścianę to rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą mieć w domu drewniane elementy, jednak nie mają czasu odpowiednio o nie dbać! Jest to też niewątpliwie rozwiązanie tańsze, niż gdyby ktoś chciał wykonywać boazerię.

Tapety drewno


Drewno to materiał, który towarzyszy człowiekowi od wieków i właśnie dlatego budzi w nas tak przyjemne skojarzenia – po prostu czujemy się w jego towarzystwie zdecydowanie lepiej. Jeśli widzimy w otoczeniu drewno, bardziej się odprężamy, uspokajamy – czujemy się bezpieczniej. Nie dziwi zatem fakt, że tyle osób wybiera drewno jako materiał do dekoracji wnętrz. Warto jednak dodać, że jest to materiał trudny w utrzymaniu, ponieważ co jakiś czas trzeba go czyścić i od nowa zabezpieczać specjalnymi impregnatami, żeby zachował swój perfekcyjny wygląd. Nie jest też odporny na działanie wilgoci, więc nie wszędzie można go umieścić. Tapety dekoracyjne przedstawiające drewnianą ścianę to rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą mieć w domu drewniane elementy, jednak nie mają czasu odpowiednio o nie dbać! Jest to też niewątpliwie rozwiązanie tańsze, niż gdyby ktoś chciał wykonywać boazerię.

Tapety drewno • spokój i relaks w Twoim mieszkaniu

Jest 111 produktów.

Pokazano 1-15 z 111 pozycji
Aktywne filtry

W naszym sklepie posiadamy duży wybór fototapet imitujących drewno. To zresztą nie tylko przedstawienia drewnianych ścian, lecz również na przykład drewnianego okna, za którym rozciąga się jakiś piękny widok. Może to być też zbliżenie na jakiś drewniany element (na przykład słoje drewna). Warto również dodać, że drewniane deski czy pale mogą posiadać naturalny kolor, albo też być barwne – dzięki czemu klient sam decyduje jaką wersję woli i jaka będzie bardziej odpowiadać potrzebom konkretnego wnętrza. Wszystkie tapety występują też oczywiście w różnych wymiarach – żeby pasowały na dowolną ścianę, na jakiej chce się ich użyć. Na drewnianych elementach mogą również widnieć jakieś graficzne przedstawienia – na przykład kwiatów czy kropli. Wszystko wygląda bardzo naturalnie, jak wymalowane na drewnie.

Tapety z deskami tworzą atmosferę.

Drewno wprowadzone do wnętrza zawsze dodaje mu uroku i czaru – dlatego jeśli ktoś pragnie uzyskać w pomieszczeniu charakterystyczną atmosferę, powinien zdecydować się właśnie na jedną z naszych fototapet. Ich cena jest przystępna, a jakość bardzo wysoka. Są to fototapety flizelinowe, których druk cechuje się wysoką odpornością na wodę i które dokładnie pokrywają wszelkie niedoskonałości ściany. W dodatku zabezpieczają ją ocieplającą warstwą izolacyjną, która jednak pozwala ścianie oddychać. Można je w związku z tym montować w każdym pomieszczeniu. Sprawdzą się nie tylko w salonie czy sypialni, lecz również w kuchni czy łazience. Można wybrać tapety deski do każdego pomieszczenia w domu, tym samym łącząc je kompozycyjnie tematem przewodnim. Tapety drewno, które mamy w sprzedaży to prawdziwy hit!

Jeśli nie znajdziesz tutaj interesującego Cię wzoru sprawdź nasze pozostałe kategorie fototapet z naturalnymi materiałami jak kamień, cegła czy skóra. Wszystkie wzory tapet znajdziesz tutaj >>

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć