Tapety kamień

W tej chwili w aranżacji wnętrz stawia się przede wszystkim na oryginalność – cenione są pomieszczenia, w których choćby jeden element jest na tyle ciekawy, by nadać charakteru całemu wnętrzu. O oryginalność z jednej strony łatwo, ponieważ istnieje wielki wybór produktów do stylizacji wnętrz, a z drugiej strony niestety trudno, ponieważ do podobnych produktów ma dostęp wiele osób, a ponadto ceny co ciekawszych są raczej wysokie. Jeśli ktoś na przykład chciałby użyć do dekoracji wnętrz kamieni, mógłby sporo za to zapłacić – chyba, że użyje fototapet, przedstawiających dekoracyjne kamienie! Potrafią one nie tylko stworzyć wrażenie kamiennej ściany, lecz również głębi – jeśli tylko ktoś zdecyduje się na wersję tapety z kamieniem 3d, która ją posiada. W takim wypadku wnętrze optycznie się otwiera – wygląda na większe niż jest w rzeczywistości.

Dla kogo tapeta z kamieniem?

Fototapety kamienie nadają każdemu pomieszczeniu specyficznego charakteru. Wiele osób twierdzi, że ochładzają optycznie wnętrze, ale niekoniecznie – wiele zależy również od użytego kamienia, a zatem od zastosowanego nadruku. Z pewnością dużo cieplejszym materiałem jest drewno, jednak kamień jest dużo bardziej elegancki, gustowny i odpowiedni do wnętrz w których chcemy zadać szyku. Dlatego tapety przedstawiające kamienie pasują nie tylko do prywatnych wnętrz, lecz również do miejsc publicznych – firm, urzędów, gabinetów, sal konferencyjnych itp. W domach i mieszkaniach prywatnych najlepiej nadają się do salonów i sypialni. Zdecydowanie stworzą w nich ciekawą atmosferę, sprzyjającą spotkaniom z bliskimi, rodzinnemu spędzaniu czasu oraz odpoczynkowi.
Tapety kamień dekoracyjny, które posiadamy w ofercie, na pewno przypadną do gustu każdemu – mogą bowiem tworzyć głębię, albo po prostu kamienną ścianę o różnie ułożonych elementach. Można je również kupić w tradycyjnej, szarej formie, bądź też w wersji cieplejszej, barwnej, lekko brązowej lub pomarańczowej. Tapety tworzą taki widok, który naprawdę przypomina ułożone – nawet nierówno – kamienie. Całość prezentuje się więc zjawiskowo, naturalnie. W chwili, w której ceni się naturalne materiały we wnętrzach dobrze jest rozważyć zakup właśnie takiej fototapety. Na pewno jest to rozwiązanie modne – a do tego pozwoli nadać charakter wnętrzu!

Szeroki wybór fototapet

Proponowane przez nas tapety imitujące kamień, które można kupić w naszym sklepie internetowym, to wysokiej jakości produkty – fototapety flizelinowe. Druk jest odporny na działanie wody i pokrywa dokładnie wszelkie niedoskonałości ścian. Dlatego też nawet w miejscach, gdzie panuje wilgoć można zamontować taką fototapetę – sprawdzi się więc także w łazience i kuchni.

Tematycznie powiązaną z kamieniem kategorią są tapety z cegłami. Dostępne wzory znajdziesz tutaj >>.

 

tapety kamien

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć