Filtruj według

Rozmiar w cm (szer. x wys.)

Rozmiar w cm (szer. x wys.)

Fototapety na drzwi

Fototapety zwykle kojarzą się nam z elementami dekoracyjnymi, które pojawiają się na ścianach kolejnych pomieszczeń. Doceniamy przy tym zarówno ich funkcję ozdobną, jak i to, że stanowią znakomite zabezpieczenie ścian przed zniszczeniem. Fototapety na drzwi pojawiają się zdecydowanie rzadziej, okazuje się jednak, że i one mają rosnące grono zwolenników. Być może znajdzie się więc dla nich miejsce także w Twoim domu?

Dla kogo?

Tapeta na drzwi to znakomite rozwiązanie przede wszystkim wówczas, gdy drzwi w naszym domu są już stare, a jakość materiału, z którego zostały wykonane pozostawia wiele do życzenia. Warto się nad nimi zastanowić także wówczas, gdy zależy nam na tym, aby pomieszczenie zmieniło swój klimat lub chcemy by drzwi zyskały nowy wygląd bez konieczności ich wymieniania. Dzięki fototapecie można całkowicie zmienić ich charakter, uczynić je bardziej pasującymi do pomieszczenia, a przede wszystkim – odświeżyć je szybko i niewielkim kosztem, bez konieczności wybierania, a następnie także instalowania nowych drzwi.
Każde drzwi mają nieco inne funkcje do spełnienia, fototapety na drzwi dostępne w naszym sklepie charakteryzuje więc duża różnorodność. Proponowane przez nas motywy są zarówno mniej, jak i bardziej neutralne. Dzięki temu coś dla siebie znajdą nie tylko miłośnicy klasyki, ale również osoby, które kochają mieszanie stylów i nowoczesne, abstrakcyjne rozwiązania.

Jakość i wzory fototapet

Decydując się na fototapety zakupione w naszym sklepie można mieć pewność, że nie tylko ich wygląd będzie wyjątkowy. Dbamy także o to, aby charakteryzowała je staranność wykonania i potrafimy znakomicie się wywiązać z tego zadania. Wszystkie polecane przez nas tapety są wykonane z bezpiecznych materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu, nic nie stoi więc na przeszkodzie temu, aby zdobiły drzwi kuchenne oraz te, które prowadzą do pokoju zamieszkiwanego przez małe dzieci. Do wzoru na drzwi można dopasować również fototapetę na ścianę tak aby całość tworzyła spójny klimat.
Fototapety są w stanie likwidować drobne niedoskonałości drzwi, tworzą warstwę izolacyjną i potrafią rozjaśnić i optycznie powiększyć pomieszczenie. Ta ostatnia funkcja jest zasługą technologii cyfrowej, w jakiej zostały wykonane, pozwalającej na cieszenie się wyraźnymi kształtami i intensywnymi kolorami, które nawet pomimo upływu czasu wcale nie stają się mniej żywe i wyraziste.

Montaż tapety na drzwi

Wymiana drzwi często wymaga pomocy ekipy remontowej. Tymczasem nałożenie tapety nie jest na tyle skomplikowane, aby konieczna była tak fachowa pomoc. Poradzi sobie z tym nawet osoba, której brakuje doświadczenia w tym zakresie.

 

fototapety na drzwi

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć