Obraz Na Płótnie Słoneczna Plaża I Morze

Zakres cen:

44.00 292.00 

Zobacz szczegóły materiału >>

Wysyłka: 6 dni roboczych

Oto "Obraz Na Płótnie Słoneczna Plaża I Morze" - niezwykła i stylowa ozdoba, która przemieni każde wnętrze w coś wyjątkowego. Niezależnie od tego, czy planujesz odświeżyć wystrój swojego mieszkania czy biura, ten obraz jest znakomitym dodatkiem.

Nowoczesny "Obraz Na Płótnie Słoneczna Plaża I Morze" to doskonała dekoracja na ściany

Wybierając ten konkretny wzór, otrzymasz nie tylko estetykę, ale także praktyczność. Znajdziesz u nas także inne motywy, które doskonale współgrają z różnorodnymi stylami wnętrz, od nowoczesnych po klasyczne. Dzięki najwyższej jakości wykonania, każdy szczegół i odcień zostaną odwzorowane wiernie, tworząc realistyczny i zachwycający efekt. Niezależnie od tego, czy jest to salon, sypialnia, kuchnia czy biuro, obraz ten wniesie charakter i głębię do każdego pomieszczenia.

Charakterystyka obrazu

Fotograficzna jakość wydruku, wysokiej jakości płótno naciągnięte na prawdziwą drewnianą ramę. Bezpiecznie zapakowane, gotowe do powieszenia na ścianie. Drukowane w ekologicznej, bezwonnej i w pełni bezpiecznej technologii HP Latex.
Canvas to płótno syntetyczne o wysokiej gramaturze wynoszącej 260 g/m2. Powierzchnia materiału jest biała, ma strukturę tekstylną. Połączenie struktury materiału z fotograficzną jakością wydruku lateksowego tworzy niepowtarzalne dekoracje do każdego wnętrza. Po zadruku i wycięciu, płótno naciągane jest na krosno z prawdziwego drewna sosnowego. Tak przygotowany produkt jest gotowy do powieszenia na ścianie.

Dla tych, którzy poszukują jeszcze więcej opcji dekoracyjnych, nasze różnorodne kategorie oferują szeroki wybór wzorów gdzie znajdziesz obrazy, dostosowane do różnych gustów i preferencji. Każda kategoria kryje w sobie unikalne motywy, które pozwalają spersonalizować każdą przestrzeń.

Obraz Na Płótnie Słoneczna Plaża I Morze
LB 575 2000x2000 131

Fotograficzna jakość wydruku, wysokiej jakości płótno naciągnięte na prawdziwą drewnianą ramę. Bezpiecznie zapakowane, gotowe do powieszenia na ścianie. Drukowane w ekologicznej, bezwonnej i w pełni bezpiecznej technologii HP Latex. Canvas to płótno syntetyczne o wysokiej gramaturze wynoszącej 260 g/m2. Powierzchnia materiału jest biała, ma strukturę tekstylną. Połączenie struktury materiału z fotograficzną jakością wydruku lateksowego tworzy niepowtarzalne dekoracje do każdego wnętrza. Po zadruku i wycięciu, płótno naciągane jest na krosno z prawdziwego drewna sosnowego. Tak przygotowany produkt jest gotowy do powieszenia na ścianie.

SKU produktu: LB-575-C

Marka produktu: Dekoran

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 44

Cena ważna do: 2024-12-31

Produkt w magazynie: InStock

Ocena redakcji:
4.9
Materiał

Canvas, Canvas naturalny

Typ produktu

Obraz na płótnie

Rozmiar

100x70 cm, 120x80 cm, 30x20 cm, 40x30 cm, 70x50 cm, 90x60 cm