Spokojny dzień nad Nidą
  • Spokojny dzień nad Nidą
  • Spokojny dzień nad Nidą
Spokojny dzień nad Nidą
Spokojny dzień nad Nidą

Obraz - Spokojny dzień nad Nidą

49,00 zł
Brutto
xbl55-30x45
Rozmiar w cm (szer. x wys.)
Ilość
Koszt dostawy: 20 zł
Wysyłka: w ciągu 3-5 dni roboczych

help_outlineZapytaj o produkt
Obraz - Spokojny dzień nad Nidą

Obraz - Spokojny dzień nad Nidą

Obraz przedstawia poranny widok na rzekę Nidę. Wydrukowany na naturalnym płótnie bawełnianym. Płótno jest naciągnięte na blejtram o grubości 2 cm, posiada zawieszkę i jest gotowe do powieszenia na ścianie.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

dostawa
zwroty i reklamacje

Obrazy są wykonywane ze zdjęcia o wysokiej jakości, metodą atramentowego druku cyfrowego na naturalnym płótnie bawełnianym oprawionym na krosna malarskie (blejtrama sosnowa o grubości ok. 2cm). Boki obrazu są zadrukowane, a zamontowana zawieszka pozwala na umieszczenie wydruku na ścianie bez dodatkowych czynności (oprawianie w ramę). Płótno jest zaimpregnowane, co chroni obraz przed wilgocią i ewentualnym zagrzybieniem. Za wydruki odpowiadają plotery firmy Epson z technologią UltraChrome K3. Urządzenia drukują z rozdzielczością 360dpi/cal, a 8-mio kolorowy zestaw atramentów zapewnia płynne przejścia tonalne. Drukarki są na bieżąco kalibrowane przy pomocy spektografu, co gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cie wymiaru obrazu prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc.

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć