Spokojny dzień nad Nidą
  • Spokojny dzień nad Nidą
  • Spokojny dzień nad Nidą
Spokojny dzień nad Nidą
Spokojny dzień nad Nidą

Obraz - Spokojny dzień nad Nidą

49,00 zł
Brutto
xbl55-30x45
Rozmiar w cm (szer. x wys.)
Ilość
Koszt dostawy: 20 zł
Wysyłka: w ciągu 3 dni robocze

Nie znalazłaś/eś rozmiaru tapety, który pasuje do Twojej ściany?

Wyślij do nas na adres kontakt@dekoran.pl jej wysokość i szerokość oraz link do fototapety a przygotujemy bezpłatną wizualizację.

Zadzwoń i zamów | 607 802 292

Obrazy są wykonywane ze zdjęcia o wysokiej jakości, metodą atramentowego druku cyfrowego na naturalnym płótnie bawełnianym oprawionym na krosna malarskie (blejtrama sosnowa o grubości ok. 2cm). Boki obrazu są zadrukowane, a zamontowana zawieszka pozwala na umieszczenie wydruku na ścianie bez dodatkowych czynności (oprawianie w ramę). Płótno jest zaimpregnowane, co chroni obraz przed wilgocią i ewentualnym zagrzybieniem. Za wydruki odpowiadają plotery firmy Epson z technologią UltraChrome K3. Urządzenia drukują z rozdzielczością 360dpi/cal, a 8-mio kolorowy zestaw atramentów zapewnia płynne przejścia tonalne. Drukarki są na bieżąco kalibrowane przy pomocy spektografu, co gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cie wymiaru obrazu prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc.

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć